Informace k víkendovým workshopům

 

INFORMACE K VÍKENDOVÉMU WORKSHOPU  GYMGYM

 

Místo konání: Městská hala Modřice

 

Příjezd na víkendový workshop GYMGYM je odlišný, podle Vámi zvolené varianty workshopu. 

Varianta BEZ UBYTOVÁNÍ - příjezd každé ráno do 8:55 hod. Odjezd v sobotu večer po 18:00 hod. V neděli večer po 17:30 hod.

Varianta UBYTOVÁNÍ SO-NE - příjezd v sobotu do 8:30 hod. Odjezd v neděli po 17:30 hod.

 

Denní režim:

Sobota: dopolední trénink 9:00-12:30 hod. Odpolední trénink 14:00-18:00 hod.

Neděle: dopolední trénink 9:00-12:30 hod. Odpolední trénink 14:00-17:30 hod.

 

Obědy jsou zajištěné v restauraci Sokec Modřice, svačinky a pitný režim od sportovní výživy Inkospor.  Zvláštní požadavky na stravovací režim ze zdravotních důvodů je třeba uvést v dotazníku a předem projednat. Gymnastky s variantou workshopu bez ubytování, mají zajištěné svačinky, pitný režim a obědy. Gymnastky s variantou workshopu s ubytováním, mají v sobotu navíc večeři a v neděli snídani. 

 

Zdravotní problémy či užívání léků je třeba uvést v dotazníku a projednat s pořadatelem workshopu. Dostatečnou zásobu léků, na kterých bude napsáno jméno dítěte a způsob užívání, pak předat při příjezdu.

 

Každá gymnastka si s sebou přiveze:

Vyplněný a zákonným zástupcem podepsaný zdravotní dotazník, souhlas s focením a potvrzení o bezinfekčnosti. Dále kopii kartičky zdravotní pojišťovny, popř. potřebné léky. Vše bude odevzdáno během prezence. Prosím pozor, bez vyplněných a podepsaných dotazníků se holky nebudou moci workshopu zúčastnit.

 

Na trénink - tréninkové oblečení (nejlépe upnuté a černé barvy, bílé ponožky nebo ťapky), švihadlo, míč, kužele, gumu, zátěže, nákolenky, láhev na pití. 

V případě ubytování: ručník, hrneček, příbor, misku a talířek.

 

Nedávejte děvčatům prosím žádné cenné věci ani větší peněžní obnosy. Za ztráty cenných ani osobních věcí neručíme. 

 

Děvčata jsou povinna dodržovat provozní řád workshopu GYMGYM, kázeň během tréninku i ve volném čase a poslouchat pokyny trenérů a dalších organizačních pracovníků. V případě, že děvčata nebudou opakovaně dodržovat tréninkový režim či budou hrubým způsobem porušovat kázeň, má pořadatel soustředění právo vyzvat rodiče, aby si svoji dceru ze soustředění předčasně odvezli bez nároku na finanční kompenzaci.

 

 

 

 

Zpět do obchodu