Informace k víkendovým workshopům

 

INFORMACE K LETNÍMU WORKSHOPU  GYMGYM

 

Místo konání: Městská hala Modřice

 

Příjezd na víkendový workshop GYMGYM je odlišný, podle Vámi zvolené varianty workshopu. 

Varianta BEZ UBYTOVÁNÍ - příjezd každé ráno do 8:45 hod. Odjezd každý večer po 17 hod.

Varianta UBYTOVÁNÍ SO-NE - příjezd v sobotu ráno po 8 hod. Odjezd v neděli po 17 hod.

 

Stravování je zajištěné v restauraci Sokec Modřice, svačinky a pitný režim od sportovní výživy Inkospor.  Zvláštní požadavky na stravovací režim ze zdravotních důvodů je třeba uvést v dotazníku a předem projednat. 

 

Zdravotní problémy či užívání léků je třeba uvést v dotazníku a projednat s pořadatelem workshopu. Dostatečnou zásobu léků, na kterých bude napsáno jméno dítěte a způsob užívání, pak předat při příjezdu.

 

Každá gymnastka si s sebou přiveze:

Vyplněný a zákonným zástupcem podepsaný zdravotní dotazník, souhlas s focením, potvrzení o bezinfekčnosti a potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře. Dále kopii kartičky zdravotní pojišťovny, popř. potřebné léky. Vše bude odevzdáno během prezence. Prosím pozor, bez vyplněných a podepsaných dotazníků se holky nebudou moci workshopu zúčastnit.

 

Na trénink - tréninkové oblečení (nejlépe upnuté a černé barvy, bílé ponožky nebo ťapky), všechno gymnastické náčiní (v případě potřeby můžeme nějaké náčiní zapůjčit), cvičební pomůcky (karimatka, guma, zátěže, nákolenky), láhev na pití, kšiltovku a tenisky.

 

Osobní věci - roušky (pro jistotu), dezinfekce, kartáček na zuby, zubní pastu, mýdlo, šampon, pantofle do sprchy, PLAVKY, ručník, hřeben, sponky, gumičky, papírové kapesníčky v dostatečném množství.

 

Nedávejte děvčatům prosím žádné cenné věci ani větší peněžní obnosy. Za ztráty cenných ani osobních věcí neručíme. 

 

Děvčata jsou povinna dodržovat provozní řád letního workshopu GYMGYM, kázeň během tréninku i ve volném čase a poslouchat pokyny trenérů a dalších organizačních pracovníků. V případě, že děvčata nebudou opakovaně dodržovat tréninkový režim či budou hrubým způsobem porušovat kázeň, má pořadatel soustředění právo vyzvat rodiče, aby si svoji dceru ze soustředění předčasně odvezli bez nároku na finanční kompenzaci.

 

 

Zpět do obchodu