Informace k letnímu workshopu

 

INFORMACE K LETNÍMU WORKSHOPU  GYMGYM

 

Místo konání: Městská hala Modřice

 

Příjezd na letní workshop GYMGYM je odlišný, podle Vámi zvolené varianty workshopu. 

Varianta BEZ UBYTOVÁNÍ - příjezd každé ráno do 8:55 hod. Odjezd každý večer po 18 hod.

Varianta UBYTOVÁNÍ PO-PÁ - příjezd v pondělí do 8:30 hod.

Varianta UBYTOVÁNÍ NE-PÁ - příjezd v neděli mezi 17-18 hod.

Ukončení/odjezd pro všechny v pátek po 17 hodině. 

V pátek před odjezdem bude od 16 hodin krátká ukázka pro rodiče. Jakékoliv změny termínu zahájení či ukončení workshopu je prosím třeba individuálně projednat předem.

 

Stravování pro ubytované je zajištěné formou plné penze, včetně svačinek a pitného režimu. Pro neubytované formou oběda, svačinek a pitného režimu. Stravovat se budeme v restauraci Sokec Modřice. Nedávejte holkám s sebou prosím moc sladkostí ani jiných potravin. Zvláštní požadavky na stravovací režim ze zdravotních důvodů je třeba uvést v dotazníku a předem projednat. 

Společné stravování začíná až v pondělí ráno snídaní a končí v pátek obědem. 

 

Zdravotní problémy či užívání léků je třeba uvést v dotazníku a projednat s pořadatelem workshopu. Dostatečnou zásobu léků, na kterých bude napsáno jméno dítěte a způsob užívání, pak předat při příjezdu.

 

Každá gymnastka si s sebou přiveze:

Vyplněný a zákonným zástupcem podepsaný zdravotní dotazník, souhlas s focením, potvrzení o bezinfekčnosti a potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře. Dále kopii kartičky zdravotní pojišťovny, popř. potřebné léky. Vše bude odevzdáno během prezence. Prosím pozor, bez vyplněných a podepsaných dotazníků se holky nebudou moci workshopu zúčastnit.

 

Na trénink - tréninkové oblečení (nejlépe uplé a černé barvy, bílé ponožky nebo ťapky), všechno gymnastické náčiní (v případě potřeby můžeme nějaké náčiní zapůjčit), cvičební pomůcky (karimatka, guma, zátěže, nákolenky), láhev na pití, kšiltovku a tenisky.

 

Hygienické potřeby - dezinfekci na ruce, kartáček na zuby, zubní pastu, mýdlo, šampon, pantofle do sprchy, ručník, hřeben, sponky, gumičky, papírové kapesníčky v dostatečném množství.

 

Osobní věcí: dostatek tréninkového oblečení dovnitř ale i na ven. Dostatek spodního prádla, pyžamo či jiné oblečení na spaní a dostatek oblečení na převlečení pro volný čas. Alespoň jedno teplé oblečení (pro případ špatného počasí), nepromokavá bunda nebo deštník. PLAVKY. Potřeby pro vyplnění volného času (společenské hry, pastelky, blok, knížku apod..), plyšáka na spaní.

 

Nedávejte děvčatům prosím žádné cenné věci ani větší peněžní obnosy. Za ztráty cenných ani osobních věcí neručíme. 

 

Děvčata jsou povinna dodržovat provozní řád letního workshopu GYMGYM, kázeň během tréninku i ve volném čase a poslouchat pokyny trenérů a dalších organizačních pracovníků. V případě, že děvčata nebudou opakovaně dodržovat tréninkový režim či budou hrubým způsobem porušovat kázeň, má pořadatel soustředění právo vyzvat rodiče, aby si svoji dceru ze soustředění předčasně odvezli bez nároku na finanční kompenzaci.

 

 

Zpět do obchodu