Workshop pro trenérky MG

Po 5 letech je konečně zpět workshop pro trenérky! A tentokrát na to nebudu sama. Máte se na co těšit! 

 

 

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
4 500 Kč 3 900 Kč od 3 900 Kč
Kategorie: Události

Po 5 letech je opět tady - víkendový workshop GYMGYM pro trenérky. Takže si ho nenechte ujít, protože vůbec není jisté, kdy se tato událost bude znovu opakovat. 
Letos jsem si přizvala trenérskou výpomoc, bývalou - velmi úspěšnou reprezentantku, která za mě rozhodně měla a mohla být na OH a která nám všem má co předat. Ano, přesně tak, je to Alina Chamzina.
 
Ani jedna z nás není přednášející a ani se do této role nechceme stavět. Jsme bývalé reprezentantky, v současné době trenérky. Máme za sebou spoustu let v reprezentaci, takže mnoho let praxe. Chceme se s vámi podělit o všechny své znalosti a zkušenosti, abychom společně posunuli naši gymnastiku aspoň o kousek dál.
 
Stejně jako před 5 lety se bude jednat o kombinaci komentovaného tréninku a hlavně diskuzi (s praktickými ukázkami), nad vámi vybranými tématy. První den se budeme věnovat práci těla, druhý den se budeme věnovat práci náčiní. Cílem je, abyste si odnesli co nejvíce praktických informací, které se nebudete bát použít během tréninku. 
 
Datum workshopu: 6.-7.1.2024
Místo workshopu: Městská hala Modřice
Obsah: na úvod si pro vás nachystáme krátkou rozcvičku a k ní vysvětlení, co/proč/jak s holkami dělat. Další den si vysvětlíme a ukážeme základní manipulace a jak je holky správně učit. Dále byste vždy samotný obsah workshopu utvářeli vy sami - svými dotazy na témata, která vás budou zajímat. (Akrobacie, Výdrže, Piruety, Skoky, Vlny, Házečky, AD...cokoliv vás napadne.)
 
Aby toho nebylo málo, můžete si vybrat variantu bez ubytování či s ubytováním.
Cena workshopu bez ubytování je 3900,-. Cena workshopu s ubytováním je 4500,-.
Cena za je za pár 1 trenérka + 1 gymnastka. V ceně je 7 hodin tréninku denně, diskuze nad vybranými tématy a samozřejmě oběd jak pro trenérky, tak pro gymnastky.
 
Prosím pozor, maximální kapacita je pouze 15 trenérů + 15 gymnastek. 
 
Těšíme se na Vás,
Monika Vlčková a Alina Chamzina
Zpět do obchodu